Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft craftbukkit problem?...

Minecraft craftbukkit problem? (LENT)

Figyelt kérdés
a haverom csinált egy craftbukkitos minercaft szervert de amikor frissitem a szerver listát akkor azt irja, hogy nem megy a szever miért?

2012. nov. 27. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Elírtad az IP-t?
2012. nov. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
NEM nem irtam el az ip-t, mindent beállítottam stb (elég rég óta multizom ugyhogy nem ilyesmi problem van) az van hogy ő föl tud jönni a szerómra ami tök ugyan olyan mint az övé de én nem az övére.
2012. nov. 28. 18:45
 3/4 Br3nor ***** válasza:

Minecraft servernél elég gyakori probléma hogy a tűzfal korlátozza le. Haverod nézze meg hogy nem blockolja-e a tűzfala.

Másik lehetőség, hogy a server.properties-be bele van írva a te IP-d mint server IP. Ha így van azt át kell írnia a sajátjára

2012. nov. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az ip az ok, a tűzfalat is megnéztük... Pont ezért nincs már ötletünk, hogy mit kezdjünk. De azér köszi szépen
2012. nov. 30. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!