Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kicsi buta kérdés (AVG tune up)?

Kicsi buta kérdés (AVG tune up)?

Figyelt kérdés

Lefutattam egy vizsgálatot talált is sok minden problémát meg miegymást..Arra lennék kíváncsi hogy ha kijavítja nekem ez a program lesz bármi egyéb baja a gépnek,tudom hogy mégis mitől lenne nem kérnék egyéb kommenteket.Bekapcsolás valamilyen szinten "gyorsulna"?Nem vagyok biztos a dolgokba ezért is írtam ki a kérdést.Kép:


[link]



2012. nov. 27. 20:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Kicsit*
2012. nov. 27. 20:34
 2/4 MaXXeGee ***** válasza:

Hát elméletileg a "takarítás" mellett a rendszer optimalizálás is az egyik célja ennek az kis programnak, de azért látványos többszörös javulást nem kell várni tőle, hiszen a fizikai korlátokon még egy program sem lépett túl .. tehát ha a géped, öreg, lassú, vagy gyenge a konfiguráció, azt egy programmal nem fogod tudni "megváltoztatni"

Viszont a (feleslegesen) automatikusan induló programok kikapcsolásával a toolbarok kiszórásával és a nem használt dolgok eltávolításával bizony jobb eredmény érhető el rendszerindítási sebesség és felhasználói élmény tekintetében. (De még ez sem egyenlő a csodával)

2012. nov. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Konfigom:

Alaplap: Gigabyte EX-58-UD5

CPU: i7 960 3,2ghz

Ram: 8GB Corsair 1333mhz (2x4GB)

HDD: 500GB WD sata 2

2012. nov. 27. 20:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Ebből az egészből egy használható van esetleg, az a 3 valami, amit az optimized stratup-nál ki akar kapcsolni.


A registry takarítást nem biztos hogy rábíznám, lehet hogy több kárt okoz, mint amennyi hasznot hajt.

A temporary files mondjuk durva, de azt a böngészőből is ki lehet takarítani. A töredezettség-mentesítést szintén megcsinálja a windows is, így ezt a programot csak egy fölösleges csicsa-micsának tartom, de legalább az AVG elmondhatja, hogy a mi vírusírtónk ezt is tudja.

2012. nov. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!