Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gta sa ez milyen mod?

Lorandkoma kérdése:

Gta sa ez milyen mod?

Figyelt kérdés

hogy az infernus-nak ilyen lámpája legyen



[link]



2012. nov. 27. 21:17
 1/3 relativ7 válasza:

Üdv! Szerintem ez egy teljesen új autó modell és nem az infernus... így valószínű hogy nem csak a lámpája van kicserélve. De bármely lehetőségnél az egész autó textúráját és modelljét ki kell cserélni ahhoz hogy megváltozzon mert a lámpát itt (a gta-ban) csak kocsival együtt kapod ugyebár, ezért nem terveztek neki külön modellt.


Ha beírod google keresőbe pl hogy: "GTA SA Car Mods" valószínűleg kidob az autókra egy rakatnyi találatot! :D

2012. nov. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

én letöltötem ezt az infernust de a lámpája nem ijen hanem

eredeti volt

2012. nov. 28. 18:03
 3/3 relativ7 válasza:
akkor egy rossz modot szedtél le valószínűleg... próbálj másikat letölteni szerintem! Amúgy meg van millió sokkal jobb és/vagy viccesebb mod is a gta -hoz :D miért pont ez érdekel annyira?!
2012. dec. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!