Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A winchester nem engedné az...

Relativ7 kérdése:

A winchester nem engedné az XP-t telepíteni?

Figyelt kérdés
Adott egy XP-vel előzőleg felvértezett számítógép. Mikor ugyanezen gépet szándékoztam új Windoboz XP-vel ellátni valami okból kifolyólag nem engedélyezte az operációs rendszer telepítését. Azóta Windows7 rendszert tett rá egy "hozzáértő" ismerősöm. De elég gyenge a configom és job szeretnék XP-t telepíteni. Valaki tudna valami jó megoldást?

2012. nov. 28. 10:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

> valami okból kifolyólag nem engedélyezte az operációs

> rendszer telepítését.

Mi az hogy "nem engedélyezte"?

Mit írt ki pontosan a telepítő?

2012. nov. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sata-s a winchester?
2012. nov. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem SATA és egyszerűen elindítja a win7 et...

Amikor kiírja újraindítás után hogy nyomjak gombot akkor hiába hogy elfogadta, sötét képernyő és csak elindítja a win7 et

2012. nov. 28. 10:45
 4/14 A kérdező kommentje:
Ja és mellékesen a windows 7 re raktam már egy tört verziós XP t (volt hozzá minden amit nem is ismerek és lelassította) és azután sem engedte telepíteni az igazit (SP3)
2012. nov. 28. 10:47
 5/14 A kérdező kommentje:
jja és azthiszem (nemtudom jót mondok -e) a winchesternek IDE foglalata van...
2012. nov. 28. 12:55
 6/14 anonim ***** válasza:
Esetleg USB-s a billentyűzeted. Ez esetben kéne egy PS2-es és azzal menni fog...
2012. nov. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
PS2 Portos klaviatúrát használok :D
2012. nov. 29. 16:46
 8/14 A kérdező kommentje:

amúgy most újra próbáltam ... a boot tökéletesen be van állítva a biosban hogy a cd-t bútolja de nem kér billentyűnyomást hanem ezt a rész táugorja...

xD A tö.ö. tele van már ezzel :D

2012. nov. 29. 16:48
 9/14 anonim ***** válasza:

"Amikor kiírja újraindítás után hogy nyomjak gombot"


Most akkor kér billentyűnyomást vagy sem??

2012. nov. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
sajnálom hibáztam mert már rég próbáltam és erre rosszul emlékeztem ... nem kér billentyűt de többi amit leírtam az stimmel
2012. nov. 30. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!