Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám a Windows Media...

Ildiko1235 kérdése:

Hogyan tudnám a Windows Media Player helyett, mindennél a KMPlayert használni?

Figyelt kérdés
A Win.Media.Playernek gyenge a hangminősége, szeretném lecsérélni, KMPlayerre.Lehet ezt? Ha igen hogyan? Szeretném ha az jön be helyette, ha dvd-t, vagy mappából filmet nézek.
2012. nov. 29. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Jobb gomb társítás, Egyéb v. valami ilyesmi és alul kell X-elni, hogy ez legyen az automatikus.

Amúgy nem gondolom, hogy a lejátszó és a hangminőség összefüggne. Sokkal inkább a használt kodek, az amin áll ez a dolog.

2012. nov. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most is lejátszoattam a filmet a Win.Media Playeren, füllhallgató kellett hozzá, és azzal is alig hallottam:) Utána telepítettem a KM Playert, azon meg tökéletesen hallottam, még le is kellett vennem a hangból:)Amit írtál, megcsinálom, remélem bejön:) Köszönöm!
2012. nov. 29. 15:25
 3/6 A kérdező kommentje:
Sikerült alapértelmezetté tenni, nagyon köszönöm a tanácsot!
2012. nov. 29. 15:38
 4/6 anonim ***** válasza:
A KMPlayer-hez tartozik egy úgynevezett KMPlayer Setup Wizard a start menüben megtalálod(vagy a C:/Program files/The KMPlayer mappában) azt végigfuttatva be lehet állítani, hogy minden videoformátumot a KMPlayer nyisson meg, az elején a magyar nyelvet válaszd a többi beállítást alapértelmezetten jó, ki lehet választani a skint illetve én ki szoktam kapcsolni az Album Art funkciót.
2012. nov. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Közben látom sikerült, akkor tárgytalan.
2012. nov. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen megoldottam:) Köszönöm a segítséget!
2012. nov. 30. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!