Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdekelne miért is van? Írtam...

Seni baby kérdése:

Érdekelne miért is van? Írtam a kislányomnak egy dvd-t. Jó is volt, viszont ma újra szerette volna nézni, de sajnos nem tudtuk mert a mese fejtetőn ment. Hol vagy hogy tudnám visszaállítani? Ja és csak ennél az egy dvd-nél csinálja.

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fordítva tették be a lemezt?
2012. nov. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Remélem az első csak poénnak szánta, amit írt.


Milyen lejátszóprogrammal játszátok le? Valószínűleg azzal lesz a baj. Pl. windows media player szokott ilyet. Ha erről van szó, akkor valami tisztességes lejátszóprogrammal (pl. VLC, MediaPlayerClassic) kell próbálkozni.

2012. nov. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért szerinted ha fordítva teszek be cd/dvd akkor egyáltalán le is játszaná?????Nem!!!!!!!!! :)
2012. nov. 30. 09:45
 4/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam más lejátszóval is de ott is fordítva megy :(
2012. nov. 30. 10:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha más lejátszóval is fordítva megy, akkor vagy a videókártya beállításainál van gond, vagy eleve az a videó van fordítva.


Milyen lejátszóval próbáltad?

2012. nov. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de az elején amikor megírtam sokáig nem volt gond vele...és miért állítottam volna el???Jataudioval próbáltam még de azzal is fordítva megy.... :(
2012. dec. 1. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!