Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 7 miért akar mindig...

A Windows 7 miért akar mindig frissíteni szinte minden nap kikapcsoláskor?

Figyelt kérdés

Annyira idegesítő, amikor ki akarom kapcsolni a gépet, de TÖBB MINT 1 ÓRÁIG frissít valamit, és addig nem áll le...és ez rendszeres...de miért? Az XP nem volt ilyen csak ez a szar win7.

Mi az oka a szó szerinti állandó és igen hosszan tartó frissítésnek?


2012. nov. 29. 22:24
 1/3 Argloss ***** válasza:
Frissen telepített XP is több száz, ha nem ezer frissítést tölt le mire felpakolja az összeset... A Windows 7 is csak addig frissít sokat ameddig fel nem rakja az összes elérhető frissítést. Aztán már csak a patch keddeken fog frissíteni...
2012. nov. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a frissítés az frissítés. okot nem tudok mondani, biztos kiírja, hogy mit frissít. de a lényeg, hogy én ki szoktam kapcsolni, és én magamtól szoktam 1-2 havonta letölteni&telepíteni ezeket.
2012. nov. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Komplikato ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb egyszer rászánni pár órát és sorra leszedni az összes frissítést?
2012. nov. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!