Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha photoshoppal rajzolok egy...

Csapó Andor kérdése:

Ha photoshoppal rajzolok egy képet azt hogyan tudom föltenni az internetre?

Figyelt kérdés

2012. dec. 1. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Vannak közösségi oldalak ahol meg tudod osztani, vagy különböző képmegosztó oldalak.


[link]


[link]

2012. dec. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az interneten belül hová szeretnéd,vagy csak annyi,hogy fönt legyen ?

mert akkor így :

[link]

2012. dec. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Facebookra szeretném föltenni
2012. dec. 1. 11:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Hál isten én nem vagyok tagje eme remek oldalnak, de gondolom a profilodban van album készítés, képfeltöltés, stb.. funkció.

Majd egy FB fan megmondja ;)

2012. dec. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azt akartam hogy fölteszem egy képfeltöltő oldalra onnan pedig letöltöm JPG-ben és akkor föl tudom tenni facebookra de nem engedi hogy PS-es képet rakjak a feltöltő oldalra
2012. dec. 1. 11:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Ments el jpg-ben a photoshopban, és közvetlenül töltsd fel a facebookra, ne fuss felesleges köröket.


A képfeltöltő és közösségi oldalakon általában limitálva van a feltölthető képek mérete illetve kiterjesztése, erre kell egyedül odafigyelni.

2012. dec. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
pont rá is jöttem ! :D köszönöm a válaszokat
2012. dec. 1. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!