Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meg lehet számoltatni hány...

Meg lehet számoltatni hány fájl van összesen a gépemen?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne, hogy összesen hány darab fájl van a számítógépen? Köszi előre is
2009. aug. 18. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Jelöld ki a meghajtó minden elemét,jobb katt és Tulajdonságok.
2009. aug. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van arra egy kiváló program, hogy mindent megtudj a gépedről. aida32 (: .. www.szoftverbazis.hu <-- itt beírod a keresőbe, és már le is töltheted.. free (:
2009. aug. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha lefuttatod a víruskeresőt, az is számolja, pl. az A-Squared Free is.
2009. aug. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönök minden választ.

Hát pont víruskeresés miatt kérdeztem:) mert nem tudja megbecsülni mennyi ideig tart neki. Az első választ tudom énis, csak az nem elég: teszteltem egy kisméretű partíción, ahol ez 80ezer körülit számolt, míg vírusírtó több mint 200ezret (rejtett fájlok be voltak kapcsolva stb.. stb..)


De köszi a progit, meg kipróbálom

2009. aug. 19. 09:35
 5/6 A kérdező kommentje:
ja látom, aida32, olyan mint everest. De hol írja ki a fájlok számát? csak fájltípusokat találtam. Köszi előre is.
2009. aug. 19. 09:44
 6/6 anonim ***** válasza:
(aidas vok) .. most nincs előttem, de így hirtelen.. huh.. amikor a foglaltságot nézed, akkor ott a fájlok számát is kiírja sztem.. ha nem akk írj, és utánanézek.. ;)
2009. aug. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!