Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet Photoshoppal...

Hogyan lehet Photoshoppal levetkőztetni egy nőt?

Figyelt kérdés

Üdv!

Hallottam, hogy Photoshoppal le lehet vetkőztetni nőket, és kerestem is ilyen jellegű anyagokat, de csak angolul találtam, és pusztán szöveget, kép nélkül

szeretném, ha valaki küldene nekem magyar jellegű, vagy legalább képpel ellátott anyagot, mert az angolt csak nagyjából értem meg.(vidi is jó :) )


2009. aug. 18. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Én jobban szeretem ezt a saját kezemmel intézni. :)
2009. aug. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom hol hallottad de szerintem kamu.
2009. aug. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Köszi a lepontozást, egyszerűen szánalmas.
2009. aug. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Figyelj!!! A Photoshop sok mindenre képes..

"levetkőztetni egy nőt" .. az itt azt jelenti, hogy más képekből vágsz rá testrészeket.. azaz nem röntgen ...

Gondolom most először használsz photoshopot.. egyébként meg a legjobb oktatóvideók angolul vannak közvetlenül az alkotóktól..

2009. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ucsónak ja igaza van, van 2 kép 1iken mesztelen csaj van másikon nem mesztelencsajnak a testét átvágod a nemmesztelenre és készis a mesztelen csaj :P
2009. aug. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez kamu... Én neked megadok bármit ha egy képen levő csajt, egy layer legyen, levetkőzteted.
2009. aug. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%
Informatika tanárom szerint lehetséges de az kell hozzá hogy a nőn szűkebb ruha legyen és jó nagy adag szakértelem, a Photoshopnál nincs lehetetlen :)
2009. okt. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!