Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8 vélemények?

Windows 8 vélemények?

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2012. dec. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha kijön a startmenü akkor perfekt kis rendszer lesz.de addig a metrójával elmehet a túróba.nem szeressük,bár meg lehet szokni azt is,de én nem használom.
2012. dec. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

olvasd végig a hibalista kérdéseket főcímben http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=windows+8&ka..

Tesztelésre érdemes de még oprendszernek karcsú.Talán jövő ilyenkor a sokadik szervizpack után.

2012. dec. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát őszintén szólva én egy jó ideje használom és semmi hibát nem találtam, amit ne lehetett volna könnyebén megoldani.


A Startmenü hiánya meg ne legyen már probléma, az "új" felület még kicsit rugalmasabb is, csaj 1-2 billentyű kombinációt kell használni.

2012. dec. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy hete használom a windows 8 at. Egyenlőre nagyon tetszik :) Kedvenc operációs rendszerem lett :) És elöször sz*rnak néz ki...Viszont ha használod rájössz h nagyon jóó :D

Gyorsaságban gyors! Nekem 30-60 mp kell és már el is indul.

Jobb a memóriakezelése. Több programot megnyitva se fagy le. (Windows 7 ről ugyanez nem mondható el) Szebb a megjelenése. Alkalmazásokat úgy tudsz bezárni h a monitor tetején megfogod és lerántod a monitor aljára és bezárul. Egyáltalán nem érezni hogy tab ra is van tervezve. Nekem még külön tetszik az új jelszókezelés, hogy különböző köröket,pontokat,vonalakat kell rajzolni a képre a rendszerinditáshoz. Csak ajánlani tudom! :)

2013. febr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!