Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CD-ről hogyan frissítsem,...

CD-ről hogyan frissítsem, telepítsem a videó kártyámat?

Figyelt kérdés
Sziasztok,az lenne a bajom,h mikor megvettem a gépet ugye kaptam 1 CD-t A videó kártyámhoz h feltelepítsem vagy frissítsem nem tom,beraktam feltelepítettem sikerült,rá 4 hónapra bevittem újra telepítettni most meg nem jó vmiér nem fogjada el vagy pass,újraindítottam,de nem fogadja el vagy nem tudom minden játéknál ki írja h nem fog elindulni mert a sahder pixel verziója kicsivagy milye ,pedig vitte eddig a játékokat szal most nem tudom mi van lécci help

2012. dec. 3. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen videokártyád van?
2012. dec. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

CD-ről, már akkor sem érdemes telepíteni videokártya drivert mikor megveted azt. Miután legurulnak a futószalagról, már akkor 2-3 újabb verzió jelenik meg.


Innen szedhetsz le friss driver -eket:

Nvidia: [link]

AMD (ATI): [link]

2012. dec. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ehhez nem értek.:S amúgy AMD RADEON HD 6700 SERIES...
2012. dec. 3. 20:05
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

Akkor a második linken gyönyörű szépen meg tudod találni.


Step 1: Desktop Graphics

Step 2: Radeon HD Series

Step 3: Radeon HD 6xxx Series PCI-e

Step 4: Itt kiválasztod az általad használt Operációs Rendszert.

Step 5: Rákattintasz.

Majd letöltöd, telepíted és örülsz...

2012. dec. 4. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!