Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Xbox 360° al milyen formátumú...

Xbox 360° al milyen formátumú video fájlokat lehet lejátszani? Pl:avi, flv, mkv. Próábltam pen drive on filmet nézni, behozza, de azt írja, hogy frissítsem LIVE ról.

Figyelt kérdés
Ha flashelt a gépem és gyorsan mondjuk berakom a netkábelt és frissítem a rendszert,hogy tudjak rendesen filmet nézni,akkor letilthatnak ?:S
2011. febr. 27. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ja letiltanak.Kellet neked a flash..
2011. febr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
wmv-t elvileg lejátsza, konvertáld át a filmet ha nemmersz livera menni.
2011. febr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

még az avi t sem játsza le ,így frissítés nélkül ,a vmw t lejátsza?

Amúgy rá lehetne kötni 2 tb os vincsesztert?Tudja kezelni ha FAT32 be van?

2011. febr. 27. 15:47
 4/6 anonim ***** válasza:
valószinűleg nemtudja kezelni, és úgyemlékszem nekem wmv-t vitte még frissités nélkül, 1 próbát megér, tölts le vmi kis pár 10 megás trailert ami wmv-be van és nézd meg azzal
2011. febr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nemhinném ,hogy menni fog,nem az van ,hogy nem játssza le,hanem valami update -t kér ,hogy töltsem le.
2011. febr. 27. 22:03
 6/6 anonim ***** válasza:
jólvan akkor nepróbáld meg, xvidet(avi) alapból nemjátsza le, wmv-t ami mellesleg windows movie video (microsoft... mint az xbox, tudod) azt igen. film miatt nemkér updatet csak kodekre, avihoz, emlékszem nekemis ezvolt régi, flashelt xboxomnál, de akkor minek írsz ki kérdést ha a dolog egy picivel bonyolultabb mint az hogy bannoltasd magad ? nemértelek, hogy még 1 próbát se tettél.. -.- o.O
2011. febr. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!