Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud olyan programot,...

Valaki tud olyan programot, mivel zenéket lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Nem olyan kéne amivel alapokat lehet csinálni, hanem olyan amivel szerkeszteni, meg összevágni meg ilyeneket lehet (mármint h összerakni az egészet, az alapot meg mindent egybe h kész szám legyen belőle). pl.: Cubase 5, meg ehhez hasonlók.. ha tudtok légyszi írjatok linket is ahol letölthetem, mert a Cubase 5-höz sem találtam olyan oldalt ahol letölthetem..

2012. dec. 4. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Cubase torrentről.
2012. dec. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és hogy lehet torrentről letölteni? mert ahhoz nemnagyon értek..
2013. jan. 29. 18:29
 3/6 anonim ***** válasza:
A microtorrent nevű progi + torrent fájl (utorrent). De a Cubase elég nehéz. Szerintem neked az FL Studio is megfelel.
2013. jan. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

az fl megvan, sajna csak angolul, de állítólag a cubase-vel könnyebb a zenéket készre vágni, fl studio-val meg az alapok készítése könnyebb. nekem a lényeg h eleve magyar legyen a progi.


am a microtorrent-et honnan szerezhetem meg?

2013. jan. 29. 19:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Google. De lehetetlennek tartom, hogy ne tudd mi az a torrentezés? :O
2013. jan. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát pedig téll nem értek hozzá.. valaki írja le lécci h pontosan mit is csináljak.. :S
2013. jan. 30. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!