Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Devil May Cry Pc játék rajongó...

Devil May Cry Pc játék rajongókat kérdezném. Miért változtatták meg a karaktert?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Imádom ezt a játékot és már nagyon várom a DMC 5-t! Sajna csak jövőre adják ki,de nagyon kiváncsi vagyok rá,az oldalakon olvastam és láttam képeket a játékról.Ti mit tudtok arról,hogy ennyi rész után miért változtatták meg Nero külsejét? És vajon az egész játékban olyan marad már? Mert olyanokat is hallottam hogy a játékban lesz valami ami miatt másképp fog majd kinézni.....(vagy nem igaz) Mindenesetre csak furcsáltam,hogy megváltoztatták....mert megszoktam ugy ahogy eddig volt a játék :D Persze ettől függetlenül nagyon várom.
2012. dec. 5. 17:48
 1/4 anonim válasza:
Nero nem szerepel benne, Dante a főszereplő, de ez nem ugyanaz a Dante. Az egész játékot újratervezték és újrakezdték. Szerintem jól sikerült a "frissítés"
2012. dec. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm! Akkor nagyon rosszul tudtam mindent az új játék részéről :( Youtube-on láttam egy rövid trailert, tetszett, jól megcsinálták. De azért a régi karakter hiányozni fog :D
2012. dec. 7. 19:23
 3/4 Fuxreiter.Jack válasza:

ennek a kiváló szériának nagyon jól jött a "vérfrissítés" , bár az előző Dante mind külsőleg,mind jellemében jobban magával ragad, de az újnál azt vettem észre,hogy sokkal hamarabb sikerült átélnem a karakter érzelmeit, egyesülnöm a karakterrel


szóval egy szó mint száz az új Dante jó is meg nem is

2013. jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még nem próbáltam ki az újat. A 4-ik része a kedvencem a többi közül....nem tudom megunni. Ahogy régebben végigjátszottam nem sokkal utána újra elkezdtem. Remélem az új résszel is így leszek :)
2013. jan. 18. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!