Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA 5 ről látok egy kettő...

GTA 5 ről látok egy kettő képet neten de még semmi konkrétumot. Ti tudtok róla valamit?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát van 2 trailer is a youtubon

de am 3 főszereplő lesz,váltogathatsz majd közöttük,persze a küldik alatt nem.

A map az gt4+red dead redemption+san andreas mapja együttvéve, szóval elég nagy lesz.

Csomó extra dolgok és szórakozási lehetőségek.Kb ennyi így összefoglalva ja és márcuis 31-én jön

2012. dec. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
várom már nagyon de gondolom a gép igénye nem semmi ráadásul nemis olcsó :(( a 4ből azt hiányoltam ami a sa-ban megvolt hogy ki lehetett menni a városból. a 4 térképe is elég nagy de akkoris hiányzik :D
2012. dec. 5. 20:37
 3/4 A kérdező kommentje:
gép igénye milyen lesz? mire készüljek?
2012. dec. 6. 20:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem a gta 4nek sem volt vmi nagy a prociigénye sztem ide is vidikártya kellesz meg azért egy jó kis proci így nem tom előre megmondani mert messze van még de az tuti hogy nagy bumm lesz:DDD
2012. dec. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!