Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most akkor lesz gázártámogatás...

Most akkor lesz gázártámogatás 2010-ben? Tudtok konkrétumot mondani, belinkelni? Mi a véleményetek a gázfűtésről?

Figyelt kérdés
Semmi konkrétumot nem találok ezzel kapcsolatban. Vagy még mindig nem döntötték el? Már ezt is el akarják törölni?? Annak idején nagyon kecsegtetőnek látszott a gázfűtés, mi is 10 év gázkonvektorral fűtünk.Kényelmes, tiszta,igaz elég sokba került a kialakítása....De ezek után mi lesz a legolcsóbb fűtési mód? Lassan már a nyomtatványokat kellene töltögetni,hogy időben be lehessen nyújtani...
2009. nov. 16. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,de csak az első negyedévben,utána mindenkinek a piaci árat kell megfizetnie ami most 119 forint/köbméter.
2009. nov. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz, nincs már pénz rá.

A gázfűtésről az a véleményem, h fűtök fűtök és csak a számla lesz több nem a meleg.

2009. nov. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Én sem kapok a szénre.
2009. nov. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Akkor lesz vagy nem lesz?
2009. dec. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, ezt senki se tudja még. Én váltottam a gas. hu- ra, és még a dec. havi kedvezményt kéne átvinni hozzájuk.De most küldtek egy levelet, hogy lépjek vissza a tigázhoz, mert...Dec-ben már ki kellett tölteni a jövő évi igénylést, most meg még nem is biztos ,hogy lesz??? Lehet,hogy visszaálunk fatüzelésre...
2009. dec. 2. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!