Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet ezt megcsinálni?...

Hogy lehet ezt megcsinálni? Fontos .

Figyelt kérdés

Hogy/milyen programmal lehet megcsinálni azt,hogy egy zenéből kivágjuk a közepét? Csak egy darab kell belőle. Nagyon fontos, segítsetek légyszi :)

A dal ez:

http://www.youtube.com/watch?v=dKAJTRoV8WE

és a 9:00-tól 11:16-ig.


2012. dec. 5. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Sound Forge például.
2012. dec. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Audacity kell neked. [link]
2012. dec. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az elsőnél regisztrálni kell és címet meg mindent megadni.

A másodikot el tudnád magyarázni kedves válaszoló, hogy hogy kell,mert nem tudok rájönni.:)

2012. dec. 5. 21:44
 4/6 A kérdező kommentje:
vagyis csak a mentést kéne megmutasd a többire rájöttem :)köszi előre is:)
2012. dec. 5. 21:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Mentéskor a projected menti el .aup formátumban. Ha mondjuk .mp3-ba akarsz menteni akkor válaszd az exportálást. Ott ki tudod választani a fájltípust (pl mp3), a beállítások gombbal pedig megtudod adni a bitrátát stb. Aztán rákattintasz a mentés gombra és ennyi. :)
2012. dec. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

légyszi ha itt vagy akkor megcsinálnád nekem és átküldöd? már lassan két órája próbálkozok, de nem menti el mp3-ba valami ablakot hoz fel és nem menti.

Kérlek ha megtudnád csinálni nagyon nagy szivességet tennél,mert hulla fáradt vagyok, holnap iskola és ha nem csinálom meg az osztályfőnök hisztirohamot kap és szivatni fog.. Előre is köszi :)

2012. dec. 5. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!