Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom feltelepíteni a...

Nem tudom feltelepíteni a legújabb ati drivert? NSIS HIBA! (Kép) 12.11 Amd catalyst

Figyelt kérdés

Amikor elindítom a telepítőjét ezt a hibát írja ki:

[link]

Nem tudom miért, eddig sose volt ilyen. Más programokat gond nélkül fel tudok telepíteni.. Lehet amiatt, hogy most vettem 2gb ramot? Mellesleg ez egy beta amd driver, [link]

Most is egy 12.11-es beta van fent, csak ez a mostani egy ujabb. Ha letörlöm és megpróbálom feltenni ugy akkor jó lehet? Csakmert próbáltam másik catalystot is és annál is ugyanezt írta ki, és félek ha letölröm már nemtudok eggyet se visszatenni..:D



2012. dec. 6. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
a telepítő sérült , töltsed le megint.Ezt írja angolul
2012. dec. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de hiába töltök le egy másikat, egyiksem jó.. (Más verzió sem!!)
2012. dec. 6. 20:25
 3/3 Peti7 ***** válasza:
Nekem sikerült feltelepítenem,nem is írt ki semmien hibát csak egyszerűen nem indul el a beállítóablak.Ha megnyitom a feladatkezelőt akkor látszik a CCC.exe és a MOM.exe,de egyszerűen semmire se megyek vele.
2013. márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!