Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől fagy a Thunderbird?

Mitől fagy a Thunderbird?

Figyelt kérdés

Miután letöltötte a leveleket (vagy kiírta, hogy nincsenek új levelek), azonnal lefagy kb 15 másodpercre, ami alatt nem lehet vele mit csinálni. Aztán ahogy megy a következő fiókra, ugyanez megismétlődik, annyiszor, ahány fiók van. Vagyis minden letöltés után fagy kb 15 másodpercig.


Nagyon idegesítő, mert ez alatt minden áll, nem lehet a leveleket tallózni, se új levelet írni, semmit.


Már próbáltam mindent, amit találtam a neten, töröltem az indexfájlokat, ki-be kapcsoltam a tömörítést, de semmi sem segített. Több verziót is kipróbáltam, mindegyik ezt csinálja.


Egyébként most 17-es verzió van fent Windows 7 alatt, be van állítva pár gmail és freemail fiók (mindegyiknél csinálja), és úgy van beállítva az egész, hogy a leveleket azonnal a helyi mappába töltse le.



2012. dec. 8. 15:05
 1/1 A kérdező kommentje:
Látom fingotok sincs
2012. dec. 8. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!