Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Navon platinum 7 tabletem...

Navon platinum 7 tabletem van. Letöltöttem az IGO navigációs szoftvert de nem tudom rajta elindítani. Egyáltalán ez a tablet alkalmas arra hogy navigációs programot használjak vele?

Figyelt kérdés
olyan emberek válaszát várom akinek ugyanilyen tabletje van

2012. dec. 9. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nem ilyen a tablettem, de tudok olvasni!


Miután a navon 7-ben nincs gps, hogy akarod használni az IGO-t


Operációs rendszer: Android, Wi-Fi: Van, Bluetooth: Nincs, 3G modem: Nincs, 4G modem: Nincs, GPS: Nincs, HDMI kimenet: Nincs, Fülhallgató kimenet: Van, Súly: 350 g, Processzor típusa: ARM Cortex A8, Processzor órajel: 1 GHz, Processzormagok száma: 1, Kijelző típusa: Kapacitív, 3D kijelző: Nem, Kijelző mérete: 7", Kijelző...

2012. dec. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
LEhet nem válaszolok a kérdésedre, de mi a véleményed erről a tabletről?:)valószínű h ezt kapom karácsonyra.
2012. dec. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!