Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok segíteni, hogy...

Tudnátok segíteni, hogy milyen alkalmazással tudnám helyettesíteni Az Adobe Flash Playert online filmnézéshez?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy s 2 tipusu telefonom van. Áprilisban vettem, amikor még le tudtam rá szedni Az Adobe Flash Playert - ha jól emlékszem, még a 10es verziót. Azóta viszont kapott egy teljesen új panelt a készülék, és sajna nem mentettem le semmit, totál elölről újra le kellett rá szednem mindent, ami többé kevésbé sikerült is, kivéve Az Adobe Flash Playert. Kiír egy hibaüzenetet letöltésnél, és ennyi.

2012. dec. 9. 21:53
 1/7 anonim válasza:
akkor töltsd le a .apk-t a netről, tedd fel a telóra és telepítsd fel úgy.
2012. dec. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, próbálkoztam ezzel, De amikor a letöltött exe fájlt megpróbálom kicsomagolni, azt írja ki, hogy gond volt a csomag szintatikai elemzésével... ??? Mit csinálok rosszul?
2012. dec. 10. 08:44
 3/7 anonim válasza:

Az Adobe beszüntette a flash fejlesztését mobilra, kivonták a forgalomból.

Ha eltetted régebben akkor még megy. Szedd le valahonnan.


Lesz helyette html 5, majd átállnak a honlapgyártók ha tudnak.

2012. dec. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hiba történt Az információk szerverről való lekérdezése során. RPCS-5AEC-01. Ezt a hibaüzenetet kapom, amikor a marketböl próbálom leszedni.
2012. dec. 10. 09:01
 5/7 anonim válasza:

5 millió egyéb helyen is fent van, gugli a barátod.

Marketen nem is lesz többé.

2012. dec. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Valóban találtam több helyet is, ahonnan le is töltöttem, de hogyan tudnám kicsomagolni? Sajna nincs gépem jelenleg, igy a telefon az egyetlen, amin ezt meg tudnám oldani, viszont sem a winrarral, sem a winzippel nem tudom megnyitni. Elmulasztottam valamilyen beállítást a programban?
2012. dec. 10. 09:23
 7/7 anonim válasza:

Ja az más. Kellene hozzá olyan filekezelő ami eszi a tömörített dolgokat.

Vagy szedsz le ilyet is, vagy keresel sima apk-t.

2012. dec. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!