Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen videókártya drivert...

Milyen videókártya drivert telepítsek a gépemre?

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen vidikari van a gépünkben (szerintem beépített), mert az egyik ,,barátunktól,, vettük. (Elég rossz gépet kaptunk.) A vidikarijához nem kaptunk CD-t és a windows ami rajta volt Windows Genius riasztást kapott és le kellet töröljük. Így Windows XP Eternity SP3-ast tettem rá. A vidikari magától persze nem települt így most minden idításnál 3 progit akar rámsózbi: VGA videóvezérlő, SM buszvezérlő és egy Ismeretlen programot. Nem is az bosszant, hogy nem megy a videokari, hanem, hogy az összes játék közül ami rajta van csak egy megy (Jazz Jack Rabbit 2 - aki ismeri az tudja milyen ,,profi,, a grafikája) és az igazán jók (Tomb Raider: Legend, Metin2, Minecraft) meg nem. Légyszi segítsetek már egy csomót próbálkoztam de edig sehogy sem sikerült.

2012. dec. 10. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Windows Genius riasztás:-)


Nézd meg milyen alaplapod van, rá van irva nagy betükkel. Ahhoz kell letöltened XP drivert.

2012. dec. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha úgy nem boldogiulsz akkor töltsd le ezt és tleepitsd: [link]


Kiirja milyen alaplapod van és milyen videókártyád. Igy majd valaki ad linket melyik drivereket töltsd le és telepitsd.

2012. dec. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Remélem menni fog.
2012. dec. 12. 18:43
 4/6 A kérdező kommentje:
OK! Sikerült beazonosítanom a videókártyyám (a neve: intel 82945g graphics controller 0 a-2 ). Mostmár csak az a baj, hogy nem tom honnan kell hozzá drivert szerezni.
2012. dec. 12. 20:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Gergő az alaplapod nevét nézd meg. Igy egy helyröl letölthetnél minden hozzávalót és azon sem lepödnék meg ha lenne benne külön videókártya, annak a neve is kéne. Ha nincs utólag beszerelt videókártya benne, csak az alaplapit használod akkor elég csak az alaplapod neve.

Aida program kilistázza neked ki az alaplap gyártója és mi a pontos neve.

Itt egy példa hol keresd, itt pl. az alaplap Gigabyte GA-970A-UD3 [link]


Az Intel 82945G driverét XP-hez itt találod: [link]

2012. dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Read4Me egy isten vagy! Sikerült megoldanod a problémám! A vidikari megy és mostmár nem kell hozzá semmi. Minden tökéletesen fut. Nagyon köszi!
2012. dec. 14. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!