Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Videokártya Tuning Lehetséges?

Videokártya Tuning Lehetséges?

Figyelt kérdés
Üdv. Újonc vagyok még az informatikában és az lenne a kérdésem hogy, Fel akarnák "HÚZNI" ha lehet 1 gépet. Adatok:1016mb Ram Windows Xp Home edition sp1 És Intel 82945G vga 128 mb Majd 1 Asrock Conroe 1333-D667 Alaplap Nos én a Videokártyámat akarnám tuningolni Hogy Nadjából Vigye a cod2 őt meg a gta sat szaggatás mentesen Köszönöm a segítséget
2010. jan. 28. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

üdv

hm.. én se vagyok valami profi a számitástechnika terén, de 1016 ram?? 1024 szokott inkább.. nemde?? vagyis mind1 hagyjuk ezt,,,

de hogy érted hogy felakarsz huzni? alapbol gondolom a fent leirtak alapján van egy géped, amelynek a paraméterei a fent leirtak. A kérdésed az lenne hogy fel akarod tuningolni a video kártyádat, hát ezt szak szóval ugy nevezik hogy "veszek egy jobb videokártyát" mert ez nem holmi auto hogy feltuningolod, ha egy video kártya GeForce 8600 512 MB-s akkor abbol nem lehet csinálni GeForce 8500 256 MB-s videokártyát, tehát ez nem olyan mint a Memoria hogy lehet böviteni.

Vagyis ösze foglalva vehetsz egy újat és akkor jo lesz.

2010. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sehoyg sem lehet Megoldani hoyg nagyobb legyena teljesítménye?
2010. jan. 29. 22:32
 3/8 anonim ***** válasza:
új videókártyával, nagyon gyenge ami benne van, hiába húznád föl csak kinyírnád, de nem is lehet annyira felhúzni hogy ne szaggason
2010. jan. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Hintalow ***** válasza:

Szia!


Videókártyát is lehet húzni, mind ati mind nvidia kártyáknál vannak erre programok, ilyenkor a kártya GPU-jának frekvenciáját, és esetleg a kártyán lévő memóriát húúzák kicsit.

Sajnos azt kell mondjam, hogy a te gépedben lévők vga egy alacsony képességű integrált vga, ezeket nem nagyon lehet módosítani, fix beállításaik vannak, és nem is érné meg húzni, a gyenge képességei miatt nem hozna észrevehető javulást.

Az alaplapodon egy 16x-os PCI-x csatlakozó van, tehát gyakorlatilag bármilyen PCI-x csatis kártya menni fog benne.

Összefoglalva: esetedben csak egy vga kártya beszerzése hozhat javulást, ami integrálva van az alaplapon, az jó irodai alkalmazásokra, egyszerűbb filmnézésre, de játékra semmiképpen.

2010. jan. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem és akkor mienfajtát Vegyek ami Pl: Cod6/gta4/ Játékokat elég sok fpsel és garfikai állítással viszi?pl max graf/exctre
2010. febr. 4. 14:13
 6/8 anonim ***** válasza:

huu hát ha gta4 ezni is akarsz .,. akkor ajánlom vegyél egy új gépet...

nekem 2,6 GHZ Dual Core, tehát a tied gondolom csak 2,6 os szimplán, a Ramom 4GB DDR2, és 512 es nVIDIA video kártya, amivel nem mondom hogy szarul megy a játék, de nem valami..

tehát nem tudsz olyan videokártyát venni hogy menjenek a fent leirt játékok, hiába vennél egy 1024 es Video kártyát, a géped ugy sem birná meg...

2010. febr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

hello nekem lenne el adó videókártyám amin el mega simánn a gta sa meg a cod 2 is full grafikánn


ez az A videó kártya: ABIT Siluro FX5200 DT


5000ft

2012. jún. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 attila58ful HD válasza:
rivatuner ird google downdload instalald es jác vele :D
2013. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!