Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik program tud a Skype-on...

Melyik program tud a Skype-on kívül, instatnt üzengetni, beszélgetni és videozni is számítógépen és telefonokon is?

Figyelt kérdés

A skype lenne jó, de újabban a mobilhálózaton nem működik, néha wi-fion sem.


A Windows Live Messenger (ami ugye nem MSN, hanem WLM de MSN-ként ismeretes) jó lehetne, de nem találtam androidos alkalmazást, ami a beszélgetést vagy a vidózást támogatta volna, csk pötyögni lehet.


Melyik lenne jó?


2012. dec. 10. 19:21
 1/3 A kérdező kommentje:
yahoo tud ilyeneket?
2012. dec. 10. 19:23
 2/3 Komplikato ***** válasza:
Én Trilliant használok, a mobilos verzióját nem ismerem (ajánlgatha magát), de tud Skype-ot, MSN-t, Yahoot, G-Talkot, Facebook-ot, Twittert, stb. Persze ezt egyszerre. Androidra biztos van, a többit nem tudom, rá kell keresni.
2012. dec. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

megpróbáltam, nekem úgytűnik nem tud skype-ot.


nem is kéne semmi, a skype jó lenne, de nem működik 3G-n egyre gyakrabban wifin sem valamiért, amióta microfos-közeli lett...

2012. dec. 10. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!