Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen program segítségével...

Milyen program segítségével lehet?

Figyelt kérdés

Milyen programmal lehet elindítani a számítógépen a 3gp formátumú videókat.?

Vagy linkelnétek HASZNÁLHATÓ INGYENES konvertálót?

(3gp - AVI)

Próbáltam a Super-t és a Total videó Konverter-t egyikse működött, mer minden szart külön le kell tölteni hozzá...


PLS Segítsetek!!


2012. dec. 11. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:

A VLC lejátsza a 3GP-t az tuti. Ezen kívül a megfelelő codec-ek birtokában bármelyik lejátszó lejátsza.

[link] Ezt nézted már?

2012. dec. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kmplayer
2012. dec. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Vazeratti: ez a convertáló, azt írja ki, hogy " Error Unknow format" ez mi lehet? mert a formátum az biztos hogy 3gp..
2012. dec. 11. 09:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Heh... milyen piti probléma... nekem az alap Totem lejátszó simán viszi... ja hogy az egy vacak windows? Úgy már érthető...
2012. dec. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vacak windows?hát látszik,hogy te sem vagy szoftverfejlesztő.nekem a wmplayer kapásból viszi.a flac-et is.
2012. dec. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 csacsi2 ***** válasza:

Konvertáló Any Video Converter.

Én is a madiaplayer -t használom kodekek segítségével. Sokan mondják , hogy nem szabad telepakolni mindenféle kodek -pack -al a gépet, viszont nekem más a tapasztalatom. Mindenfélével tényleg nem, de a K-lite kodek pack -al bármit lejátszik a beépített WMPlayer.

Nem úgy alkották meg hogy amit feltesz az összeakadjon a másikkal, ráadásul, akár be is állítható mijen eljáráshoz melyiket használja.

Én A Wmplayert használom, minden lejátszásra K-lite pack al!

[link]

2012. dec. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
csacsi2: +1, a K-lite nekem is bevált anno. Az mellé nem is kell más.
2012. dec. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"vacak windows?hát látszik,hogy te sem vagy szoftverfejlesztő.nekem a wmplayer kapásból viszi.a flac-et is."


Éppenséggel PHP fejlesztő vagyok. És wmplayer-t még windowsos koromban sem használtam. Kötve hiszem, hogy egy pucér windows telepítés után menne a flac benne, de cáfolj meg.

2012. dec. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!