Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Cossacks European Wars-ot ha...

Cossacks European Wars-ot ha elakarom indítani errortkapok, lentvan a kép hogy mit ír ki, milehet a baj?

Figyelt kérdés
[link] <--- nemtom milehet a baj...Art of War is eztcsinálja, pls mondja el valaki hogy mitkell csinálni hogy tudjak jáccani, 10 éves gép tökéletesen lejácca ez 1 éves semmi baj nemlehet a géppel
2009. aug. 21. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom aktuális-e még de itt van egy megoldás:

igazából ez egy patch Ati és Nvidia chipsethez, ami egy ddraw.dll fájlt tartalmaz, amit ha bemásolod a játék főkönyvtárába és átnevezed a video könyvtárt video1-re működni fog!!! Nekem megy. A sebessége ugyan nagyon gyors lett de azt lehet állítani. És íme a sokak által hőn áhított link: " [link]

Jó JÁTÉKOT!!!

2010. jan. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi hogy írtál kipróbálom remélem jólesz
2010. jan. 3. 20:47
 3/5 A kérdező kommentje:
sajnos nemcsinált semmit, mitkell ezzel csinálni? éncsak beillesztettem a cossacks mapába
2010. jan. 3. 20:50
 4/5 A kérdező kommentje:
ez a video könyvtár ez nemesik le hogy mi lehet
2010. jan. 3. 20:56
 5/5 anonim ***** válasza:

A dll fájlt csak be kell másolni a cossacks mappába ennyi,

A Cossacks mappában lévő video nevű mappát meg nevezd át valami másra vagy csak egyszerüen töröld.

Működnie kell! :-)

2010. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!