Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 7el kapcsolatban kérnék...

Win 7el kapcsolatban kérnék segitséget? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Felraktam a win7-et(elotte is az volt fent)minden okès egyetlen dolog nem megy mèghozzà egy driver(synaptics)telepitèse..

Ezt a hibàt dobja: Az alkalmazàs telepitèsèhez engedèlyezni kell a 'Felhasznàloi fiok szabàlyzàsa-Alkalmazàstelepitès èrzèkelèse ès engedèlykèrès'helyi biztonsàgi beàllitàsokat.


Namost èn fèl napja keresem de nem talàlok ilyen menupontot:S

Valaki segitene?



2012. dec. 12. 11:50
 1/5 Pj0tr ***** válasza:
Adminisztrátorként kell futtatni adminisztrátor módban.
2012. dec. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ugy futtatom,ennyire èrtek azèrt hozzà mègis feljon ez a szar...Valaki tudja hogy kell kikapcsolni vagy beàllitani?
2012. dec. 12. 12:13
 3/5 A kérdező kommentje:
valaki segítene?
2012. dec. 12. 19:31
 4/5 Silas válasza:
Mi lett a megoldás? Nálam is ugyanez a sz@rság van a synapsics touch-pad esetében.
2014. jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nememlèkszem màr azota ujratelepitettem màs miatt az egèszet ès windows update-bol feltelepitette magànak aztàn azt màr tudtam frissiteni màsik programmal(Driver Scanner)
2014. jan. 4. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!