Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Vegas 7-el kapcsolatban...

Sony Vegas 7-el kapcsolatban lenne szükségem segítségre! Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Már évek óta használom, nem is a kezeléssel van a problémám, hanem a kimentéssel. Van egy kész projectem, amit nagyon fontos lenne kimenteni, de egyszerűen nem menti ki! Elkezdi, de rövid idő után vagy errort ír, vagy váratlanul hibaüzenet jelenik meg, vagy csak bármilyen jelzés nélkül bezárja magát a program. Valaki esetleg van hasonló jellegű problémája? Egy újabb verzióval orvosolható ez esetleg? Vagy van ennek valami oka? Kérlek segítsetek!:(
2012. nov. 30. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáltam a sorok között olvasni.A probléma kulcsa szerintem a " Már évek óta használom " -ban van, vagy lehet...Szerintem ráférne a gépedre egy új Windows telepítés. Sajnos a Windows nagyon sokáig nem bírja újratelepítés nélkül.Az egy éves futamidő már nagyon jónak mondható.De óhatatlanul romlik a működése. Másik momentum, hogy a Vegas 7-et használod.Hát az sem mai gyerek. Szóval az is megérett a cserére. A 10.-est ajánlom az még fut az XP-én.Privátban megírom, hogy honnan töltsd le a 10.-est.
2012. nov. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, de azért picit félreértettél. Nem rég óta van új gépem, még nincs 1 éves és win7-es, csak ismét ezt tettem fel rá. :) de a privit köszönöm!:)
2012. dec. 1. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!