Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Zenelejátszó program pc-re?

Zenelejátszó program pc-re?

Figyelt kérdés
valami olyan programot tudtok ahol be lehet állítani hogy milyen erős legyen a basszus, stb ( fejhalgatóval halgatom a zenét,ezért kéne )
2012. dec. 12. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:

És egy füllel? ("halgatom")

Ezt a funkciót szerintem mindegyik lejátszó tudja már. Hangszínszabályzó v. equalizer néven keresd a menüben.

Én a win-es korszakomban foobar2k-t használtam.

2012. dec. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a windowsén is megtudod csinálni:

[link]

2012. dec. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vazeratti..... most ez komoly,helyesírási hibákat keresel a gyakorikerdesek.hu-n? XD
2012. dec. 12. 18:35
 4/6 A kérdező kommentje:

a foobar2k -n nincs olyan hogy a basszust be lehet állítani,és az eddigi 5 zenelejátszóm egyikén sem volt ilyen lehetőség.


most az aimp3 van a gépemen

2012. dec. 12. 18:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező: nem, nem keresem, sajnos látom őket. Lehet, hogy nincs kiírva konkrétan, hogy: "BASSZUS EMELÉSHEZ EZT NYOMD MEG!" hanem a csúszkákon kell a mélyet fentebb tolni. De ha ennyire fontos a mély, akkor valszeg értesz hozzá, tehát ez nem okozhat problémát.
2012. dec. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A valszeg? Az mi? Ha már helyesírásnál tartunk.
2012. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!