Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Acer aspire 5742G, NVIDIA...

Acer aspire 5742G, NVIDIA GEFORCE GT 520M CUDA 1gb noutbookom van. Mikor megvettem a gépet a windows aero asztali teljesitmény 4.2 volt. Most megcsináltam a pontozást ujra és már csak 4. 0 lett. Mi lehet az oka? a driverek rendben vannak!

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a pontozási dolog, nem átlagon alapul, mint az iskolában a bizonyítvány. A leggyöngébb összetevő határozza meg a gép "értékét". Nézd meg, mi volt az.
2011. nov. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet driver frissítés miatt lett.

Vagy magában az élményindex számítási rendszerében "került lejjebb" a videókártya...vagy hogyis fogalmazzam.

De valszeg a driverek befolyásolják, nekem néha ramra 7.7-et ad máskor 7.6-ot, meg videókártyánál is volt 7.6 és most 7.8.


Igazából szard le, ha probléma vagy lassulás lenne észrevennéd, az élményindex meg inkább csak egy iránymutató, hogy kb mi mennyire van összhangban gépen belül.

2011. nov. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy a Microsoft változtatott a számítási algoritmuson. Az újabb hardvereket is el kell adni ...
2011. nov. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amúgy is az élményindex ne nagyon befolyásoljon.

Persze tök jó meg minden, de értelmét nem látom.

2011. nov. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!