Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen vírusírtót tegyek...

Milyen vírusírtót tegyek win7-es gépre? Kaspersky van de az 20 naponta kikapcsol. Én viszont olyat szeretnék amit nem kell frissítgetni ilyen gyakran. Mit tudtok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
2012. dec. 13. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:

egy megbízható víruskerget, naponta TÖBSZÖR! is frissít.

a Kasperskynél jobb, biztonságosabb elérhető áron, egyszerű mezei felhasználónak nem létezik!

De, ha gondolod, próbáld ki ezt az ingyeneset:

[link]


vagy az AVAST Free alkalmazását (de ahhoz hogy kulcso kapj hozzá igényelni KELL!)

2012. dec. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vásárold meg a Kaspersky-t.Ezzel ugyanis hozzászokhattál a tuti védelemhez. A KIS 2013-at tudom biztosan ajánlani.
2012. dec. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és mennyibe kerül a Kaspersky-t megvenni?
2012. dec. 13. 17:30
 4/6 anonim ***** válasza:
2012. dec. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 belapus ***** válasza:

Ha pedig nem gond, hogy angol nyelvű, akkor itt csak 5600 Ft. körül van + 2 szoftver ajándékba ( ha az Extended Download Insurance opciót választod) vagy 4500 és 1 ingyen szoftver:


[link]

2012. dec. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

AVAST azaz utolso virusirto amit ajanlok neked! nekem 3.00GHz gepem van 2GB rammal es majd nem megette :DDD

inkabb Nod 32 vagy kaspersky ez a kett program amit eddig bejot nekem

2012. dec. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!