Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kaspersky vírusírtóm ezt írja...

Kaspersky vírusírtóm ezt írja ki:" (kép! ) " úgy naponta 3-4szer is, nem mindig ugyanezt, de hasonlót! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mit jelent ez pontosan? Tudok vele valamit csinálni? Mert a kaspersky nem ajánlja fel nekem hogy tiltsam le vagy hasonló, csak kiírja! Ez azt jelenti hogy megfogta ezt a "vírust" vagy akármi is legyen ez? Valaki magyarázza el nekem! Köszi!

[link]


2009. jún. 6. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
A Kaspersky tüzfala blokkolt egy külső támadást. Ez csak egy figyelmeztető ablak , nem kell vele csinálni semmit . Régebben én is Kaspersky internet securityt használtam és napjában jópárszor megjelent ez az ablak. Ha zavar akkor valahol a beállításokban be lehet kapcsolni hogy "némán" tegye a dolgát , és akkor nem jelennek meg ilyen figyelmeztető ablakok.
2009. jún. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :)
2009. jún. 6. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!