Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vettem az inviteltől egy...

Rudynho77 kérdése:

Vettem az inviteltől egy samsung laptopot. Ezen előre telepített windows 8 van, illetve volt mert nagyon tetszett. Rá telepitettem a windows 7-et. Azóta egyfolytában újraindul. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A telepítés annyira sikerült, hogy kitöröltem minden partíciót (recovery-t is). Most meg feltelepül a windows 7, majd ujraindul a laptop és újra és újra.Be sem tölti a windows -et.Hiába állítottam vissza a biosban,hogy a hdd-ről bootoljon.Várom az ötleteket.
2012. dec. 13. 21:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagyis nagyon nem tetszett a eindows 8 !! Rosszul írtam.
2012. dec. 13. 21:19
 2/6 anonim ***** válasza:
Tedd be a win 7 dvd-ét, és bootolj be és ahogy bejön az a rész ahol már van egér, a számítógép javítása linkre kattints. Lehet megtudja csinálni magától. Ha nem akkor picivel nehezebb
2012. dec. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenesetre, ha eljutunk odáig, hogy megjelenik a Rendszer-helyreállítási beállítások panel, még mindig próbálkozhatunk az Indítási javítás funkcióval, vagy előhívhatjuk alul a Parancssor ablakot, és beírhatjuk a következő két parancsot, amely helyreállítja a Vista MBR-ét és bootszektorát:


Bootrec.exe /fixMBR

Bootrec.exe /fixBoot

2012. dec. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt próbál hátha segít :)
2012. dec. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ezek sem jöttek be.Időközben kiderült,hogy ez az új gép csak eredeti windowst fogad el.Tört,kackelt változatnál fekete képernyő+újraindulás folyamatosan.De csak telepítésnél!Kellene egy hely ahonnan le tudom tölteni a windows 7 próbaváltozatát,hogy utánna aktiváljam.
2012. dec. 29. 19:29
 6/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg eredeti windows xp van rajta.Ezt gond nélkül feltelepítettem.
2012. dec. 29. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!