Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Adobe Reader ezt írja ki,...

Az Adobe Reader ezt írja ki, mit egyek?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy PDF fájlt és amikor megnyitom azt írja ki, hogy "Az Adobe nem engedélyezi a kapcsolatot a következőhöz:

www.amazon.com" Hiába nyomom az OK-gombot, nem mutatja a szöveget a PDF, csak minden oldalon ugyan ez az üzenet.

Ez ellen mit lehetne tenni?


2012. dec. 14. 12:35
 1/2 Snl.Drako válasza:

Előre leszögezem, hogy lehet, hogy hülyeséget mondok, úgyhogy ezt ne vedd készpénznek, mert csak elképzelésem van a probléma lényegéről.


A PDF fájl valamiért kapcsolódni akar az amazon.com-ra, de azt a tűzfalad/vírusirtód nem engedélyezi. Elvileg, amikor először meg akartad nyitni, akkor választhattál, hogy engedélyezed e a kapcsolatot, és ha igen, milyen típusú kapcsolatok (amennyiben win7-et használsz.) állnak a rendelkezésére. Vagy, ha nem win7, hanem akármi más alatt fut, akkor a vírusirtód/tűzfalad blokkolja a programot. Viszont az érdekelne, hogy mi a retket keres egy webcím megnyitására szolgáló parancs egy pdf fájlban?

2012. dec. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mondjuk ezt én sem értem... kilehetne ütni belőle ezt a parancsot?
2012. dec. 15. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!