Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal csinálták...

Milyen programmal csinálták ezt a videó klipet? F/22

2012. dec. 17. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:

F/22


Régota megakarom kérdezni hogy ez miért fontos

2012. dec. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert nekem fontos!
2012. dec. 17. 10:56
 3/9 anonim ***** válasza:

F/22 erre értettem

mi az a F/22 ?

2012. dec. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Golan Trevize ***** válasza:

Szerintem nem F/22-t akart írni, hanem f:22-et, ami a rekesznyílás értéke, de szerintem ez erre a videora nem jellemző.

Amúgy bármilyen programmal meg lehet csinálni ezt a klipet, akár paintben is, frmae-enként...

2012. dec. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tabaki ***** válasza:

Nem valószínű, hogy Blenderrel, de azzal most éppen ilyen irányban kísérleteznek:


[link]

2012. dec. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

F/22 = Fiú, 22-éves


Akkor elérhető az olyan program amivel ezt a klipet csinálták, nem csak azoknak van meg lehet ilyen program akik előadók mint pld David Guetta vagy Chris Brown?

2012. dec. 17. 12:11
 7/9 Golan Trevize ***** válasza:

Alapvetően nem tudjuk, hogy miért fontos a nemed és életkorod ennél a kérdésnél. Kb. annyira releváns, mint az irányítószámod és a cipőméreted.


És egy ilyen videoklipet _bármilyen_ képszerkesztő és videoszerkesztő programmal, vagy ezek kombinációjával meg lehet csinálni.

2012. dec. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tabaki ***** válasza:

"Akkor elérhető az olyan program amivel ezt a klipet csinálták..."


Hangsúlyozom: Gőzöm sincs, ezt mivel csinálták, a Blenderrel azonban lehet ilyesmit. Nem lesz sétagalopp, ha elszánod rá magad, ezek nem egyszerű dolgok - az, hogy a program képes rá, nem jelenti azt, hogy te is tudod, hogyan. Nem riogatásként mondom, de néhány év (egyébként igen élvezetes) tanulás vár rád, amíg eljutsz odáig. Ez akkor is érvényes, ha más programot választasz.


OFF

(Powe_r, megint kekeckedel, pedig mindezt nem szívesen vágtam volna valami ártatlan bakfis képébe, de egy 22 éves fiú már képes elviselni az igazságot -- milyen jó, hogy tudjuk...)

ON


Mindegy, a Blender elérhető, mi több, ingyenes és nyílt forráskódú. Alapvetően 3D-szerkesztő, de rengeteg egyebet is tud még, sok egyéb mellett ezt is, hogy a valós és a kitalált világot egybeügyeskedd. Innen töltheted le:

[link]

2012. dec. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy kérdéshez mi a F*nak a nemet megjeleníteni ?
2012. dec. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!