Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet videóból egy...

Szemusz kérdése:

Hogyan lehet videóból egy mozgó alakot kivágni úgy hogy azt új háttér elé lehessen tenni?

Figyelt kérdés

gondolok ez alatt arra mint mikor photoshop-pal kivágod az alakot és átteszed egy másik háttér elé

milyen programmal lehetne ezt megoldani



2012. dec. 19. 00:23
 1/6 Argloss ***** válasza:
Sony Vegas, Adobe After Effects. Keress rá a klónozásra, ahhoz hasonló módon lehet megcsinálni, maszkolással, de mozgókép esetén elég sok munka. Nem véletlenül van greenbox...
2012. dec. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A felvételt kék vagy zöld háttér elött kéne rögzíteni, és jó lenne mellé legalább két reflektort is beszerezni, hogy az árnyékokat ki tudd küszöbölni. Így a hátteret könnyedén el lehet távolítani a korábban említett szoftverek vmelyikével.
2012. dec. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én arra gondoltam hogy meglévő anyagból hogy lehet kivágni
2012. dec. 19. 21:25
 4/6 Argloss ***** válasza:

Én adtam választ. Így:

[link]


Csak ugye kénytelen lennél képkockánként igazítani a maszkot ahogyan a test mozog. Talán After Effects-ben van mód valamennyire automatizálni, de azután is biztosan sok utómunka kell még az elfogadható színvonalhoz. De nézz utána a dolognak, youtube-on sok tutorial van.

2012. dec. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen AE-ben van rá mód, de nagyon gagyi lesz a végtermék, ráadásul rengeteg időbe telik így elkészíteni egy filmet.

Szvsz teljesen fölösleges is ilyen módszerrel szenvedni.

2012. dec. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget
2012. dec. 20. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!