Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem egy programot,...

Letöltöttem egy programot, mit jelent a mondat?

Figyelt kérdés
letöltöttem a ccleaner nevű tisztítóporgramot és ha bemegyek az eszközökbe akkor van egy olyan funkció h meghajtó tisztító(ki kell jelölni h C vagy D meghajtó vagy mind2)-és alatta írja,h biztonságosan törli a meghajtón lévő szabad hely tartalmát.Na ez az a mondat amit nem értek,mert névéből itélve ez a funkció a meghajtót törli,viszont a magyarázatba a szabad hely tartalmát törli.Bevallom h nem vok egy komputer zseni,segítenétek?
2012. dec. 19. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén nem ismerem a programot, de Win alatt, úgy működik a törlés, hogy, amikor letörölsz egy képet, zenét vagy akármit, azt a gép nem törli, csak megengedi a rendszernek, hogy azt a rész felül írja a merevlemezen.

Tehát nem törölted le az adott állományt, hanem az még ott van, csak te már nem éred el. Így gondolom ez a progi ezeket takarítja le, így nehezebb visszakövetni.

Gondolom így érti.

2012. dec. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem szoktam használni ezt a funkciót.
2012. dec. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én meg már megijedtem,h a törli a meghajtót:)
2012. dec. 19. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!