Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » DVD írása, hogy asztali DVD...

DVD írása, hogy asztali DVD játékos is lejátsza hogyan?

Figyelt kérdés
Adott egy wmv file és ezt kéne úgy cdre/dvdre írni, hogy egy buta DVD lejátszó is le tudja játszani.

2012. dec. 20. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor azt előtte konvertálni kell. Ha csak adatként ráírod, azt nem fogja megenni.
2012. dec. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jenci ***** válasza:
Van egy pár lehetőség.A nem fizetősek közül a Format Factory-t ajánlom.DVD-video-ba kell konvertálni.Ha pedig van lehetőség rá,akkor a ConvertX to DVD-t.
2012. dec. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A Format Factory-t én is ajánlom, de nem erre. Merthogy nincs benne ilyen funkció.

Ami viszont jó és ingyenes:


*****


Add hozzá a videót és kimenetnek válaszd a DVD-t. Átkonvertálja és kiírja.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. dec. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Neroval video cd ként kiírtam, de érdekes fileok keletkeztek a CD-n így nem vagyok benne biztos, hogy működik-e.
2012. dec. 20. 20:20
 5/8 Jenci ***** válasza:
A Format Factory-ban is lehet!Csak kapsz belőle 1 db .vob fájlt és azt kell kiírni nero-val,mint dvd-video-t.
2012. dec. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

" kiírni nero-val"

A Neronak pontosan melyik funkcióját használod erre?

2012. dec. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Jenci ***** válasza:

A Burnig ROM funkciót.


[link]


Csak kiválasztod a DVD-video funkció,aztán a következő ablakban ami megjelenik,jobb oldalt megkeresed azt a helyet,ahová konvertáltál és áthúzod a bal oldalra a video ts mappába.

2012. dec. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 21. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!