Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a GetDataBack programot? Vagy van valahol magyar útmutató?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek,nagyon fontos,nagyon fontos dolgot kéne visszahozzak a gépre:SElőre si köszeke
2009. aug. 23. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Kipróbálhatod ezt az alter prg-t [link]

mély vizsgálatot engedélyezd benne...csak ne arra a meghajtóra töltsd, ahol a törölt adatod van, mert felülírhatja...végül is mivel portable, töltsd pendrive-ra és futtasd onnan, akkor biztos...

2009. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs...ez a portable> [link]
2009. aug. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszike megprobáltam ezzel a progival,viszont én úgy törültem a flájokat hogy kitöröltem egy edott helyről és utána még lomtárból is szal szóval most az si üres..elvileg onnan si visszahoza a kitörült dolgokat?-->lomtár.Mert pár kép visza jött ugyan adatokkal eggyüt én nem lehet megnézni őket:Sezen hogy lehet segíteni?Előre is köszike a türelmedet(lehet én vagyok hülye,de ez eléggé bonyi,még nem csináltam ilyet)
2009. aug. 24. 12:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Kb értem a kérdésed...:)

Szóval..., nem a lomtár a cél, hanem a már elvileg örökre törölt fájlok megtalálása, tehát megadod neki azt a partíciót, ahonnan törölted az adatokat, és amit talál azt mented egy másik partícióra<<<ez fontos. Ha nincs másik megh., akkor pl pendrive-ra próbáld. A mély keresés opciót állítsd be. Egyébként a getdataback a legjobb program erre a célra, de ez sem rossz...a lényeg, hogy ne írj arra a megh-ra ahonnan töröltél, mert ha ráírsz arra a területre, akkor vége az adatodnak. Próbálkozz, jelezz vissza...

2009. aug. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!