Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tudok csinálni . Iso fájllal?

Mit tudok csinálni . Iso fájllal?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy játékot, de eddig én valahogy mindig úgy csináltam, hogy kicsomagoltam, meg ilyenek, de ez most .iso, és nem tudok vele semerre elindulni. Se Total Commanderrel, sem Daemon Tools-sal.

Tudnátok segíteni?


2012. dec. 22. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Rá kell kattintani, csinál egy virtuális meghajtót, onnét tudod telepíteni. Ha valami nem tiszta, írj rám.
2012. dec. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"sem Daemon Tools-sal" - pedig ez a nyerő.

A Daemon virtuális meghajtójába mountolod(becsatolod) és egyből fogod a tartalmát látni akár a Total Commander-ben is.

2012. dec. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tabaki ***** válasza:
Többféle archiváló program is belelát (pl Tugzip), de az .ISO szokásos használata, hogy valami lemezíró program "lemezkép kiírása" vagy efféle funkciójával telepítőlemezt csinálsz belőle, és azzal ügyködöl.
2012. dec. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hibás .iso fájl is ...és azzal semmit nem tudsz kezdeni.
2012. dec. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!