Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezen a konfiguráción, hogy...

Ezen a konfiguráción, hogy menne az MW 2?

Figyelt kérdés

Lenovo IdeaPad Y570A i3

[link]


Ezen a laptopon, hogy menne a játék? Milyen grafikával lenne játszható, hány FPS-sel menne az adott grafikán?


Kérek mindenkit, hogy ne jöjjön rögtön azzal, hogy "a laptop nem játékra való, vegyél rendes asztali gépet"... Tudom, meg is van az okom rá, hogy miért laptopot használok.



2012. dec. 22. 22:17
 1/2 StarCry666 ***** válasza:
igen mennem max graffal. nekem is megy egy pentium 4-esen.. és "a laptop nem játékra való, vegyél rendes asztali gépet" című részt had cáfoljam meg. laptopom van és a battlefield 3 full grafon elmegy akadás nélkül. as3 elmegy szintén pedig 1.00 ghz proci és 1200 mhz gpu is hiányos a gépigény.hu szerint. ne becsüld alá a laptopokat. bár az 500M sorozat kétségtelenül integrált. de ha megvan a laptop akkor regelj be gepigeny.hu-ra állítsd be a gépedet(keresd meg nem nehéz) nézz utána everlast,google segítségével mik vannak a gépedbe és ezután automatikusan kírija h pl.: az mw2 min gépigény 100% de az ajánlott csak 97%(nem ennyi csak hasamra ütöttem)
2012. dec. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát remélem, igazad lesz! :)


Egy ideje csak netezek, de most karácsonykor szeretnék venni valamilyen játékot is a géphez...

2012. dec. 22. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!