Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP felhasználó rákérde...

Windows XP felhasználó rákérdezés?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Hogy lehet azt beállítani, hogy a win. xp indításakor ( felhasználó van) ne legyen kérdés h meiket választom.. azt tudom h vmit futtatásba kell beírni, csak aztnem hogy mit.. :S tudnátok segíteni?

2012. dec. 23. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:

1 felhasználó?

...vagy több - nem mindegy.

2012. dec. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mi köze van ennek a kérdének a proramozáshoz?
2012. dec. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1 db felhasználó van telepítve... és ugye windows update felrakja, azt h legyen kérdés az indításkor... üdvözlőképenyőt kivettem, de még vmit ki kell venni a futtatásban , de mit kell beírni?
2012. dec. 23. 10:29
 4/6 A kérdező kommentje:
elnézést, nemtudtam hova helyezni.. :S
2012. dec. 23. 10:30
 5/6 anonim ***** válasza:
No! Ha egy felhasználós gép : NetPassword eltávolítása fiókok kezelésében.
2012. dec. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Talán ez : [link]


Kézi javitás - 2 módszer :


Microsoft Windows XP Home Edition vagy Microsoft Windows XP Professional rendszerű, tartományba nem tartozó számítógépen a beállításjegyzék módosítása nélkül is engedélyezhető az automatikus bejelentkezési szolgáltatás. Ehhez hajtsa végre a következő lépéseket:


Kattintson a Start menü Futtatás parancsára.

A Megnyitás mezőbe írja be a control userpasswords2 parancsot, és kattintson az OK gombra.


Megjegyzés: Amikor a felhasználók súgóinformációkat kísérelnek meg megjeleníteni a Windows XP Home Edition kiadásában a Felhasználói fiókok ablakban, a súgóinformáció nem jelenik meg. Ezenkívül a következőhöz hasonló hibaüzenet is megjelenik:

A következő súgófájl nem található: Meghajtóbetűjel:\Windows\System32\users.hlp. Ellenőrizze, hogy a fájl létezik-e a merevlemez-meghajtón. Ha nem létezik, újra kell azt telepítenie.

Jelölje be „A számítógép használatához jelszót és felhasználónevet kell megadni” jelölőnégyzetet, majd kattintson az Alkalmaz gombra.

Az Automatikus bejelentkezés ablakban írja be a jelszót a Jelszó mezőbe, majd írja be ismét a Jelszó megerősítése mezőbe.

Kattintson az OK gombra az Automatikus bejelentkezés ablak, majd ismét az OK gombra a Felhasználói fiókok ablak bezárásához.


Sok sikert.

Üdv.

2012. dec. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!