Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdekes reboot bizonyos...

Érdekes reboot bizonyos programoknál. HELP?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A minap,újra telepítettem a rendszeremet mert nagyon elhasználódott volt.

Az újratelepítést követően,minden szükséges programot fel telepítettem (elvileg),és ezek után jöttek a kiegészítők sorrendben: Google chrome, WinRar, EsetSmartSecurity 5, Garena, Skype, Winamp...


Ezek mindegyike működött KIVÉVE 1; a Skype ... a telepítés majdnem végén,egyszer csak újra indul a gép (semmi különös nélkül ... egyszer csak all stop és reboot) na oké,mondom biztos valami nem okés ... Használom a rendszert,egy kis ideig (netezés,zenehallgatás) mígnem szól haver,mennyek skype-ra ... rámegyek a parancsikonra és ez fogad: "A művelet csak az éppen telepített termék esetén érvényes" na mondom,akkor megnyitom a rendszermappából ... parancsikon 2x klikk,gép reboot ... mostmár kezdtem sejteni hogy mi is a probléma okozója.Skype uninstall,másik install ... a probléma még mindig fent áll ... Na oké mondom...a skype kuka.Rendben.Mennék fel garenára (LAN-on összeköti a gépeket,mint az XFIRE) és persze hacket is használok (AMI NEM VÍRUSOS!!!) "GarenaMaster 1.18" ... na a lényeg hogy mikor rá megyek a "START" gombra akkor a hack valami ilyesmit ír (nem volt időm elolvasni) "... float point..." valami nem is tudom milyen error log,és reboot pont mint a skype-nál ... ekkor kaptam agyfaszt és írtam ide,hogy segítsetek mert gőzöm sincs mi a baja van :/


FONTOS!

A hack,illetve a skype az előző rendszeren TÖKÉLETESEN működött.Nem tudom mi a probléma okozója,de igencsak IDEGESÍT



Előre köszönöm a válaszokat.

Üdv: ReMoTe

(Azokat,akik csak ócsárolni akarnak a hack miatt pl. azokat kérném meg HOGY FOGJÁK BE a szájukat,mert nem vagyok rájuk kíváncsi! A szakértők véleményét kérném,hogy mi okozhatja a problémát)


Szerk.: 20:06 "Egy tippem lenne: A .net keretrendszer miatt lehet ez a probléma? Mert nem telepítettem (tudtommal),hacsak egy másik program a telepítés során nem tette fel."


Re.Szerk.:[img] [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [link]


Szerk.: 20:10 "Egy másik tipp: Az aktuális frissítések sincsenek feltelepítve,mert amint telepítettem a windows-t,egyből ki is szedtem az auto. frissítések keresését.Hiba volt?


Szerk.: 20:27 "Olvasgattam a fórumon,és egy ilyen hozzászólást találtam: Nem hiszem, hogy a táp halt volna meg mert akkor állandóan csak újraindulna. <- Ez egy kicsit megrémített!"


AZOK VÉLEMÉNYÉT AKIK NEM ÉRTENEK HOZZÁ,NEM KÉREM ... mert képesek olyat írni hogy "Igen,ez okozza a problémát" én sz***k a telepítéssel,és kiderül hogy hoppá,nem ez volt a gond.



2012. dec. 23. 20:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!