Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nálatok hibátlan az Opera 12.12?

Nálatok hibátlan az Opera 12.12?

Figyelt kérdés

Nálam szabályosan 5 percenként lefagy, próbáltam már újratelepíteni, de nem segít.

Ha meg régebbi verziót rakok fel, annál meg azt írja ki, hogy valami fájl sérült, vagy hiányzik.


Nálatok működik?


2012. dec. 24. 18:18
 1/2 csacsi2 ***** válasza:

Nálam hibátlan! Próbáltad nem Win uninstallerrel, hanem programmal leszedni?!total uninstall, uninstall tool?!Lehet ottmaradt valamely regiszter bejegzés, nézz utánna!

Fontosabb kulcsok:

futtatásba regedit

Sajátgép\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE

Sajátgép\HKEY_CURRENT_USER\Software


Uninstall után töröld az opera kulcsot és tedd újra a programot! Ezen kívűl még maradhat "szemét", a gépen ezért jók az uninstall progik, teljesen levakarják a szoftvert!


Lehet frissítened kellene valamit, pl flash player, arra érzékeny!

2012. dec. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Komplikato ***** válasza:
Van néhány oldal amin "lukra fut", de ez eddig is így volt, ha elég gyors vagyok ezeken az oldalakon álcázom FireFoxnak vagy Chromenak és hoppá egyből megy. Meg nem árt friss Flashplayer alá. Mondjuk nekem a 12.11-el szemétkedett a végleges 11.5 (míg a béta nem), de most semmi baj vele.
2012. dec. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!