Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan módszer, program...

Létezik olyan módszer, program, amellyel eltudom tüntetni a kép hátterét?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy például állok a szobába, és valamilyen módon eltüntetem a hátteret, csak én látszok és semmi más.

Valaki esetleg?

Válaszotokat előre is köszönöm!



#képszerkesztés #háttér eltűntetés
2012. dec. 25. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Például a nagyon közkedvelt Photoshop képes erre. De hogy egy ingyenes alternatívát is mondjak: Photofiltre.
2012. dec. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Komplikato ***** válasza:
Jó kérdés, nekem rémlik, hogy némelyik webkamerához, pl. Logitech, volt olyan program ami vagy a hátteret cserélte ki ... vagy a beszélő helyett betett egy animált figurát ami átvette az arckifejezését. :D
2012. dec. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 tabaki ***** válasza:

Bármelyik grafikus program.

Hogy ingyenes alternatívát is mondjak:

Bármelyik ingyenes grafikus program. :)

2012. dec. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

" tabaki válasza:


Bármelyik grafikus program.

Hogy ingyenes alternatívát is mondjak:

Bármelyik ingyenes grafikus program. :)"


-isteni jók ezek a nagyképű ide böfögéseid,

a semmit mondó válaszok,amikből az égvilágon semmi hasznosat nem lehet megtudni,

abbahagyhatnád őket,

2012. dec. 26. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat:)
2012. dec. 26. 10:43
 6/12 anonim ***** válasza:
Tabaki tényleg elég nagy marhaságot írt, s látszik a hozzá nem értése a témához.
2012. dec. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 tabaki ***** válasza:
Oszt ugyan mér'? Melyikkel nem tudjátok megcsinálni?
2012. dec. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 tabaki ***** válasza:

"-isteni jók ezek a nagyképű ide böfögéseid,

a semmit mondó válaszok,amikből az égvilágon semmi hasznosat nem lehet megtudni,

abbahagyhatnád őket,"


Köszike. Ha tényleg annyira tájékozott vagy a nagyképű böfögéseim terén, tudhatod, hogy merő pökhendiségből bármelyik elemista kérdésének a semmitmondó megválaszolására rászánok két hetet, ha érdekesnek találom. Ezt nyilván te is nap mint nap megteszed, így nincs mese, irulva-pirulva fogadom a jogos kritikát jószándékú, derék tenmagadtól.


Ez a kérdés ennyit ért, én pedig - legalábbis a programot illetően - értelmes és szabatos választ adtam rá. Aki nem hiszi, járjon utána.

2012. dec. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 tabaki ***** válasza:

"Tabaki tényleg elég nagy marhaságot írt, s látszik a hozzá nem értése a témához."


Igazad van, pongyolán fogalmaztam, félre lehet magyarázni.

Korrigáljunk "grafikus program" helyett "rajzprogram" vagy "képmódosító program" kifejezésre. Így már vállalható, nemde?

Most süt rólam a hozzáértés, mi?

2012. dec. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Továbbra se süt rólad a hozzáértés, Tabaki. Írásodból sugárzik az ostobaság. Ennyi erővel azt is mondhattad volna, hogy használjon jegyzettömböt, hisz az is elég, csak tisztában kell lennie az adott formátum specifikációjával.
2012. dec. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!