Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a probléma? DVD-t...

Mi lehet a probléma? DVD-t akartam kiírni 4x es sebességben de csak 1x esben tudtam. Rendesen ráégette az adatot és nincs baj az íróval mert egy xp telepítés után újra működött rendes sebességben de egy hónap után megint újra kezdte.

Figyelt kérdés
Nem tudok rájönni mi a baj lefrissítettem a vírusirtót és az íróprogramot de nem változik a helyzet. Nem akarom megint újrapakolni a rendszert de csak új windowsal tudok írni és nem is olvassa a legtöbb hibátlan lemezt. Másnál tökéletesen működött az író. Melyik rész lehet problémás a windowsal amit kézileg is tudnék orvosolni?

2012. dec. 26. 04:04
 1/2 anonim válasza:
Lehet a lemez nem tetszik neki, vagy az író öreg és nem tud már olyan sebességgel biztonságban írni.
2013. jan. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
már megoldottam csak az eszközkezelőn kellett a másodlagos IDE meghajtó részeket újraindítani :)
2013. jan. 20. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!