Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megmarad az internetem ha...

Megmarad az internetem ha újra telepítem a Windows 7-em?

Figyelt kérdés
Be van kötve a vezetékes internet (DIGI), de ha újra telepítem, akkor gondolom el fog veszni a hálózati beállítás. Nem lehetne, hogy telepítés közben is legyen már internet? Vagy ha kész van, akkor nekem ne keljen bajlódnom vele?
2012. dec. 28. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól emléxem van lehetőség a hálózat beállítására már telepítés közben. Ehhez csak a paraméterekre van szükség.
2012. dec. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

" Vagy ha kész van, akkor nekem ne keljen bajlódnom vele? "

ez aranyos !

tudod mit,

hívj át valakit, ha te nem akarsz vele foglalkozni,azt jónapot,

2012. dec. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Vazeratti-nak köszönöm!


2. Képzeld el, hogy mindig is én telepítettem a rendszereimet csak volt már rossz tapasztalatom és az főleg a hálózat miatt. Így mielőtt még valami visszafordíthatatlant csinálnék, gondoltam rákérdezek ha téged nem zavar!?

Nem a telepítéssel meg a driverekkel nem akarok bajlódni, hanem azzal, hogy ha bedugom a kábelt a portba és nem reagál rá semmit vagy nem tudom beállítani neki tetszőre, akkor utána mi van? Érted?

2012. dec. 28. 10:01
 4/5 lindmayer ***** válasza:

ha routered van, akkor semmi teendőd nincs

ha meg rögtön a gépedbe kerül a net, akkor meg: [link]

gondolom nem modemes neted van hanem lanos

2012. dec. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, lanos netem van.

Köszönöm a linket!

2012. dec. 29. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!