Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 1609826816 kódszámú nem várt...

1609826816 kódszámú nem várt hiba történt a 1773. sorban, a d:\xpsp\base\boot\setup\arcdisp. C modulban. Ezt írja ki a gép, tud erre valaki javítást ajánlani?

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 17:42
 1/4 csacsi2 ***** válasza:

Itt sem találtak rá választ,

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2.. én sem fogok kielégítőt adni, de megpróbálom!


1,) A Biosban a cd meghajtót tedd első boot-ra (ha ez sem akkor reset bios)

2,) Ha eljut a formázásig formázd le a lemezt

3,) Ha nem tudod vidd el haverodhoz formázza le majd tedd vissza és próbáld újra!

4.) próbáld meg másik telepítővel lehet sérült a lemez

5.) Probléma van a RAM -mak ha több van benne vedd ki az egyiket és úgy próbáld meg.Ha 1 ram-mal sem megy akkor tedd át másik slot-ba ,lehet venned kel újat (legalább is próbáld kivenni - visszatenni!


Én előbb a ram ki-be -vel próbálkoznék, persze a boot sorrend sem elhanyagolható!

Sajnálom ,de ennél többet nem tudok mondani sok sikert!

2012. dec. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezeket mind meg fogom próbálni,jobbat úgy sem tudnék. :S

Köszönöm a segítséget!!! :)

2012. dec. 28. 20:34
 3/4 A kérdező kommentje:
Jut eszembe,nem lehetséges,hogy esetleg más hardver (pl vga)hibája a probléma forrása?
2012. dec. 28. 20:39
 4/4 csacsi2 ***** válasza:

Nem hinném hogy hardver lenne, ezt bios szinten vinnie kellene. Aminek utánanéztem, az lehet, hogy a ram olyan területét próbálja írni ami foglalt, vagy ilyesmi. Egy VGa csere után lehetségesnek tartom a bios nem értékeli, de default bios -al mennie kellene, esetleg ha másik slot- ba lett téve akkor alaplapi jumperelés is lehet gond.

Sok sikert, majd írd le mire jutottál!

2012. dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!