Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik játékok lehetnek ezek?

Melyik játékok lehetnek ezek?

Figyelt kérdés

2000-res évek környékén kiadott játékok lehetnek

1. Stratégiai játék. Egyiptomi népet irányíthattuk, volt egy városunk, azt kellett építeni, irányítani. Kellett tűzoltókat csinálni, hogy a kútból kimert vízzel eloltsák a lakóházakat. A vállukon vitték a vizet tömlőkben. A folyó mentén kellett a termőföldet kijelölni.

2. Stratégiai játék. A jövőben játszódik. Van a piros és a kék csapat. Tankhoz hasonló lebegő járműveket irányítunk. Pl az egyik a felszínen lévő lávatavakból gyűjt energiát. Később már egy emberhez hasonló óriásrobotot lehet építeni (a kéknek kardja, a pirosnak baltája volt asszem)

3. FPS. Star wars játék. Az első pályán asszem valamilyen űrhajón lehetünk, a másodikon valami városban(a tatooineon?), a harmadikban a csatornában, ahol olyan szörnyek vannak, mint a szemétlerakóban az első(IV) filmben



2012. dec. 28. 19:34
 1/7 anonim válasza:

A 3. biztosan Star Wars Knights Of The Old Republic (1.rész) és nem Tatooine, hanem Taris. :)

(Megj.: Nem pont olyan szörnyek vannak benne...)

2012. dec. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hello köszi a segítséget, de nem ez az a játék. Én anno fps-sel játszottam:)
2012. dec. 29. 17:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a harmadik a Dark Forces (1995-ös)
2012. dec. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Tényleg ez az a játék :)
2012. dec. 31. 17:55
 5/7 MarkoG válasza:
az eslő a Pharaoh játék..:D
2013. jan. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2013. jan. 5. 17:08
 7/7 xCitroMx válasza:
ezt el sem hiszem mióta kerestem a 3. játékot *-* köszönöm!! <3
2013. jan. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!